Golden Fruits Wreath (30cm)
Product Description
An artificial Christmas wreath with golden glitter fruits.
This is an artificial Christmas wreath featuring spruce, cones and dried fruits in a golden glitter effect.
This wreath has a flat backing which is perfect for hanging against a wall or door.
| Product Code | X10416 |
| Barcode | 5055977327211 |
| Availability | Out of Stock |
Product Specifications
| Colour | Gold |
| Diameter | 30 cm |
| Finish | Glitter |
| Height | 8 cm |
| Weight | 0.395 kg |
Delivery Options
We charge a set delivery fee depending on the size of the product and where you are shipping it to. The fee is
regardless of how many items you send* (full delivery details can be seen
here.)
| Location | Cost |
|---|---|
| Standard Delivery | £4.99 |
| Express Delivery | £9.95 |