Woodland / Wooden White Stars / Fruit wreath (30cm)
Product Description
With a woodland-inspired feel, this wreath base is created from pine cones interspersed with winter foliage, wooden stars, bleached thistles and white berries.
With a full look, this wreath is designed to bring festive cheer when displayed on doors or walls, and can even be used as a table wreath as it has a flat backing.
Please note this wreath is not designed to be used outside where it is not protected from the elements.
| Product Code | X13756 |
| Barcode | 5056349260426 |
| Availability | 4 in stock |
Product Specifications
| Diameter | 30 cm |
| Height | 8 cm |
| Weight | 0.37 kg |
Delivery Options
| Location | Cost |
|---|---|
| Standard Delivery | £4.99 |
| Express Delivery | £9.95 |