Natural Kraft Seasonal Greetings Living Vases (x30)
Product Description
A natural kraft living vase with a Christmas style. This living vase has a festive star design. Arrange your festive flower displays in this living vase, ideal for florists at Christmas time.
| Product Code | B19913 |
| Barcode | 5055977390253 |
| Availability | 1 in stock |
Discontinued: PLease note this product is discontinued and will not be restocked after the current stock is sold
Product Specifications
| Height | 25cm |
| Item Depth | 54.5 cm |
| Item Width | 54.5 cm |
| Quantity | 30 boxes |
| Width | 17.5cm |
Delivery Options
We charge a set delivery fee depending on the size of the product and where you are shipping it to. The fee is
regardless of how many items you send* (full delivery details can be seen
here.)
| Location | Cost |
|---|---|
| Standard Delivery | £4.99 |
| Express Delivery | £9.95 |