Merry & Bright Living Vase (x30)
Product Description
Sending your loved ones a beautiful bouquet of flowers this Christmas?
Why not keep your arrangements fresh and stylish in our beautiful living vase, simply place the flowers in the top of the vase for the perfect transporter box
30 per pack
| Product Code | B21767 |
| Barcode | 5056519257683 |
| Availability | 8 in stock |
Discontinued: PLease note this product is discontinued and will not be restocked after the current stock is sold
Product Specifications
| Height | 25cm |
| Items per pack | 30 |
| Width | 17.5cm |
Delivery Options
We charge a set delivery fee depending on the size of the product and where you are shipping it to. The fee is
regardless of how many items you send* (full delivery details can be seen
here.)
| Location | Cost |
|---|---|
| Standard Delivery | £4.99 |
| Express Delivery | £9.95 |