Gold Bubble Tealight Holder (3cm)
Product Description
A lovely gold tone glass bubble tealight holder with gold metal decoration around the rim.
An ideal table decoration for a wedding, party or event. Our candle holders can be placed on your guest tables, along fire places and window sills other areas at your wedding venue.
Holds a standard tealight candle.
| Product Code | G10407 |
| Barcode | 5055977023595 |
| Availability | 6 in stock |
Discontinued: PLease note this product is discontinued and will not be restocked after the current stock is sold
Product Specifications
| Colour | Gold |
| Diameter | 6cm |
| Height | 3.5cm |
Delivery Options
We charge a set delivery fee depending on the size of the product and where you are shipping it to. The fee is
regardless of how many items you send* (full delivery details can be seen
here.)
| Location | Cost |
|---|---|
| Standard Delivery | £7.50 |
| Express Delivery | £9.95 |