Gold Christmas Tree Bowl (25x25x12cm)
| Product Code | C11021 |
| Barcode | 5055977050218 |
| Availability | 1 in stock |
Discontinued: PLease note this product is discontinued and will not be restocked after the current stock is sold
Product Specifications
| Colour | Gold |
| Diameter | 25cm |
| Height | 12cm |
| Quantity | 1 |
| Theme | Christmas |
Delivery Options
We charge a set delivery fee depending on the size of the product and where you are shipping it to. The fee is
regardless of how many items you send* (full delivery details can be seen
here.)
| Location | Cost |
|---|---|
| Standard Delivery | £7.50 |
| Express Delivery | £9.95 |