Pewter Shatterproof Babubles (12cm) (4 pieces)
Product Description
These baubles will add a little festive cheer to any display. Featuring matte, glitter and lustrous finishes all in a pewter hue, they're ideal for a wide range of colour schemes.
The baubles are also shatterproof, making them safe for any setting.
| Product Code | X13167 |
| Barcode | 5056349218472 |
| Availability | 5 in stock |
Discontinued: PLease note this product is discontinued and will not be restocked after the current stock is sold
Product Specifications
| Colour | Silver |
| Finish | Mixed |
| Item Width | 12 cm |
| Pack Size | 4 |
| Packaging | The packaging may differ from the image displayed |
| Size | 12cm |
| Type | Bauble |
Delivery Options
We charge a set delivery fee depending on the size of the product and where you are shipping it to. The fee is
regardless of how many items you send* (full delivery details can be seen
here.)
| Location | Cost |
|---|---|
| Standard Delivery | £4.99 |
| Express Delivery | £9.95 |