Naida Glass Large Drop Bauble Pewter & Silver (Set of 4)
Product Description
This sweet bauble comes in a pewter and silver finish, designed to give an antique look whilst adding a little shimmer.
It features a lovely drop shape, perfect for a wide range of themes and colour schemes.
| Product Code | X13409 |
| Barcode | 5056349225357 |
| Availability | 3 in stock |
Discontinued: PLease note this product is discontinued and will not be restocked after the current stock is sold
Product Specifications
| Amount in pack | 4 |
| Colour | Pewter & Silver |
| Diameter | 9cm |
| Height | 15cm |
Delivery Options
We charge a set delivery fee depending on the size of the product and where you are shipping it to. The fee is
regardless of how many items you send* (full delivery details can be seen
here.)
| Location | Cost |
|---|---|
| Standard Delivery | £4.99 |
| Express Delivery | £9.95 |