Candyland Glitter Ho Ho Ho Spray (64cm)
Product Description
This glitter Ho Ho Ho Spray is perfect for your festive displays! The spray contains 3 Ho Ho Ho texts in red glitter with a white background.
| Product Code | X14745 |
| Barcode | 5056519240906 |
| Availability | More than 50 |
Discontinued: PLease note this product is discontinued and will not be restocked after the current stock is sold
Product Specifications
| Depth | 2.5 cm |
| Height | 64 cm |
| Width | 23 cm |
Delivery Options
We charge a set delivery fee depending on the size of the product and where you are shipping it to. The fee is
regardless of how many items you send* (full delivery details can be seen
here.)
| Location | Cost |
|---|---|
| Standard Delivery | £4.99 |
| Express Delivery | £9.95 |