Blue Glitter Holly Leaves Spray
Product Description
Ideal for any Christmas floral arrangement or for incorporating in your wreath designs, this stunning Holly leaves spray features a charming blue glitter finish.
| Product Code | C16723 |
| Barcode | 5056349293059 |
| Availability | 1 in stock |
Discontinued: PLease note this product is discontinued and will not be restocked after the current stock is sold
Product Specifications
| Item Height | 78.74 cm |
| Item Width | 30.48 cm |
Delivery Options
We charge a set delivery fee depending on the size of the product and where you are shipping it to. The fee is
regardless of how many items you send* (full delivery details can be seen
here.)
| Location | Cost |
|---|---|
| Standard Delivery | £4.99 |
| Express Delivery | £9.95 |