Apple Bunch Pick (Red)
Product Description
This bunch of apples is the perfect addition to your decorations this Christmas. You could include this in your displays or even your DIY wreaths!
| Product Code | X15126 |
| Barcode | 5056519243990 |
| Availability | Out of Stock |
Product Specifications
| Amount of Bunches | 6 |
| Apple Colour | Red |
| Apple Diameter | 2.5cm |
| Height | 11cm |
| Pack Size | pack of 6 bunches |
| Size | apple: 2.5cm Dia x 3.5cm H (inc. stalk); 11cm total bunch L |
Delivery Options
We charge a set delivery fee depending on the size of the product and where you are shipping it to. The fee is
regardless of how many items you send* (full delivery details can be seen
here.)
| Location | Cost |
|---|---|
| Standard Delivery | £4.99 |
| Express Delivery | £9.95 |