First Steps Farm Collection Kids Double Handled Mug
Product Description
Make mealtime a delightful adventure with our Farm Friends double handled mug, specially designed for little hands and big imaginations! A character storybook charm to every sip. Whether it's warm milk, juice, or a cozy cocoa, this mug makes every drink feel like a trip to the farm.
| Product Code | B23324 |
| Barcode | 5015302109486 |
| Availability | 18 in stock |
Product Specifications
| Capacity | 190ml |
| Design | Animals |
| Height | 7.2cm |
| Material | Stoneware |
| Type | Mug |
| Weight | 190g |
Delivery Options
We charge a set delivery fee depending on the size of the product and where you are shipping it to. The fee is
regardless of how many items you send* (full delivery details can be seen
here.)
| Location | Cost |
|---|---|
| Standard Delivery | £4.99 |
| Express Delivery | £9.95 |