Bolsius Yellow Citronella Patio Candle
Product Description
A Bolsius citronella patio candle in a yellow votive.
This candle is infused with citronella to help repel flies and mosquitos. This all natural insect repellent is perfect for use in your garden or on your patio.
| Product Code | C16595 |
| Barcode | 8717847154941 |
| Availability | 1 in stock |
Discontinued: PLease note this product is discontinued and will not be restocked after the current stock is sold
Product Specifications
| Brand | Bolsius |
| Colour | Yellow |
| Item Depth | 91 cm |
| Item Height | 94 cm |
| Item Width | 91 cm |
Delivery Options
We charge a set delivery fee depending on the size of the product and where you are shipping it to. The fee is
regardless of how many items you send* (full delivery details can be seen
here.)
| Location | Cost |
|---|---|
| Standard Delivery | £4.99 |
| Express Delivery | £9.95 |