Silver Vase Size 3
| Product Code | PLAS17 |
| Barcode | 5060024011999 |
| Availability | 4 in stock |
Discontinued: PLease note this product is discontinued and will not be restocked after the current stock is sold
Product Specifications
| Colour | Silver |
| Diameter | 14.5cm |
| Height | 29.5cm |
| Quantity | One |
| Type | Plastic |
Delivery Options
We charge a set delivery fee depending on the size of the product and where you are shipping it to. The fee is
regardless of how many items you send* (full delivery details can be seen
here.)
| Location | Cost |
|---|---|
| Standard Delivery | £4.99 |
| Express Delivery | £9.95 |