Artificial Calla House Plant Spray (46cm)
Product Description
Add some greenery to your house with our new Artificial Calla House Plant spray! This adds a subtle but effective natural feel to your living spaces.
| Product Code | S15775 |
| Barcode | 5056519225958 |
| Availability | 24 in stock |
Discontinued: PLease note this product is discontinued and will not be restocked after the current stock is sold
Product Specifications
| Artificial or Real | Artificial |
| Colour | Green |
| Depth | 28cm |
| Height | 46cm |
| Type | Calla |
| Width | 28cm |
Delivery Options
We charge a set delivery fee depending on the size of the product and where you are shipping it to. The fee is
regardless of how many items you send* (full delivery details can be seen
here.)
| Location | Cost |
|---|---|
| Standard Delivery | £4.99 |
| Express Delivery | £9.95 |