Squirrel Sitting on an Acorn Decoration (H24cm)
Product Description
This sitting squirrel is perfect for your winter displays. You could use this for window displays, events or even in your own home as decor.
| Product Code | O10165 |
| Barcode | 5056349288543 |
| Availability | 1 in stock |
Discontinued: PLease note this product is discontinued and will not be restocked after the current stock is sold
Product Specifications
| Height | 24cm |
| Length | 18cm |
| Width | 11cm |
Delivery Options
We charge a set delivery fee depending on the size of the product and where you are shipping it to. The fee is
regardless of how many items you send* (full delivery details can be seen
here.)
| Location | Cost |
|---|---|
| Standard Delivery | £4.99 |
| Express Delivery | £9.95 |