30cm Silver Cloud Wreath
Product Description
An artificial Christmas wreath with a frosty silver finish.
This is an artificial Christmas wreath featuring holly, cones and artificial berries and foliage in a silver finish.
This wreath has a flat backing which is perfect for hanging against a wall or door.
| Product Code | X12828 |
| Barcode | 5055977377391 |
| Availability | 24 in stock |
Discontinued: PLease note this product is discontinued and will not be restocked after the current stock is sold
Product Specifications
| Diameter | 30 cm |
| Finish | Silver |
| Height | 8 cm |
| Quantity | 1 Wreath |
Delivery Options
We charge a set delivery fee depending on the size of the product and where you are shipping it to. The fee is
regardless of how many items you send* (full delivery details can be seen
here.)
| Location | Cost |
|---|---|
| Standard Delivery | £4.99 |
| Express Delivery | £9.95 |